sdf-hamb-b

Filmovi Škole na Liburnia Film Festivalu

20. 8. 2016. DOKUKINO KIC

Liburnia Film Festival najstariji je festival dokumentarnog filma u Hrvatskoj i jedini festival koji prikazuje isključivo recentne hrvatske dokumentarce. U službenom programu 14. po redu festivala uvrštena su i dva filma s ovogodišnje Škole dokumentarnog filma, film ‘Ispred zastava’ Sanje Bistričić i film ‘Samo tvrdo’ Dražena Puklavca.

fotka-za-nba-web_embed_full

 

 

 

 

 

 

 

 

Ove godine festival će se održat 14. puta za redom od 22. do 26. kolovoza na Ljetnoj pozornici u Opatiji. LFF organizira udruga Liburnia Film Festival iz Rijeke, u partnerstvu s Restartom iz Zagreba, i uz podršku udruge Filmaktiv iz Rijeke i Festivala Opatija, te Instituta dokumentarnog filma (IDF) iz Praga i Balkan Documentary Centra iz Sofije.