sdf-hamb-b

Znamo imena novih polaznika/ca Škole!

21. 9. 2017. DOKUKINO KIC

Tijekom trajanja javnog poziva za prijave na sedmu po redu Školu dokumentarnog filma prijavilo se ukupno 32  kandidata i kandidatkinja. Tijekom rujna proveden je selekcijski proces unutar kojega je odabrano deset novih polaznika i polaznica. U procesu odabira sudjelovali su predavači i mentori Škole dokumentarnog filma: Igor Bezinović, Ana Hušman, Neboša Slijepčević, Oliver Sertić, Dinka Radonić i Hrvoslava Brkušić.

Donosimo imena novih desetero polaznika i polaznica:

  • Bogdanović Nikolina
  • Jurinčić Sara
  • Glavaš Ivor
  • Klemenčić Hrvoje
  • Kovačić Aron
  • Molina Yuliya
  • Pavleković Preis Sara
  • Sidorov Mia
  • Šavrljuga Mirela
  • Škoro Ivana Emily

Sedma sezona Škole dokumentarnog filma u organizaciji udruge Restart očekuje nove polaznike i polaznice koji će od 3. listopada do 28. veljače pod vodstvom stranih i domaćih mentora i predavača stjecati znanja i vještine potrebne za stvaranje vlastitog dokumentarca.