sdf-hamb-b

Festivalsko ljeto za filmove Škole

27. 8. 2018. DOKUKINO KIC

Filmovi Škole dokumentarnog filma nastavljaju svoju ljetnu turneju.

Prvi na redu bio je Diversions International Short Film Festival, međunarodni festival kratkometražnih filmova koji je nastao iz Revije hrvatskih kratkih filmova “Kratki na brzinu”. Festival, koji ima cilj promocije domaćih i stranih autora i njihovih filmova, ove godine u sklopu službenog programa prikazao je dva filma nastala na Školi dokumentarnog filma – Lovačka sreća Maje Alibegović i film Mama, zašto plačeš… Vladimire Spindler.

lff2018_1000x455

16. Liburnia Film Festival, prvi je ugostio i u sklopu službenog programa prikazao dva filma s ovogodišnje Škole, filma Sare Jurinčić 3. RUJNA 2015. te film Mjesto odakle vam pišem pisma Nikoline Bogdanović.