sdf-hamb-b

Završen selekcijski proces!

18. 9. 2018. DOKUKINO KIC

Tijekom trajanja javnog poziva za prijave na osmu po redu Školu dokumentarnog filma prijavilo se ukupno 34  kandidata i kandidatkinja. Tijekom rujna proveden je selekcijski proces unutar kojega je odabrano deset novih polaznika i polaznica. U procesu odabira sudjelovali su predavači i mentori Škole dokumentarnog filma: Igor Bezinović, Ana Hušman, Nebojša Slijepčević, Dinka Radonić i Hrvoslava Brkušić.

Donosimo imena novih desetero polaznika i polaznica:

  • Bernarda Cenkovčan
  • Ivan Grgur
  • Lucija Ilijić
  • Katarina Lukec
  • Tin Meze
  • Teo Morosin
  • Sana Perić
  • Barbara Radelja
  • Zrinka Ratković
  • Ivan Šaravanja

Osma sezona Škole dokumentarnog filma u organizaciji udruge Restart očekuje nove polaznike i polaznice koji će od 25. rujna do 28. veljače pod vodstvom stranih i domaćih mentora i predavača stjecati znanja i vještine potrebne za stvaranje vlastitog dokumentarca.