sdf-hamb-b

Pobjednički niz Škole dokumentarnog filma na 50. Reviji hrvatskog filmskog stvaralaštva!

26. 11. 2018. DOKUKINO KIC

Jubilarna 50. Revija hrvatskog filmskog stvaralaštva, godišnja priredba neprofesijskog filmskog stvaralaštva, održala se u Kinu Tuškanac od 23. do 25. studenog 2018. godine. U službeni program jubilarne Revije uvrštena su bila četiri filma nastala na ovogodišnjoj Školi dokumentarnog filma.

3g0irsgrn8ndfboo3bz369u89pm

Žiri u kojemu su bili redatelji Vladislav Knežević i Hana Jušić, montažer Hrvoje Mršić, filmolog Hrvoje Turković i glumica Sara Stanić tijekom javnog žiriranja dodijelili su prvu nagradu trima filmovima Škole: 3. rujna 2015. Sare Jurinčić, Mjesto odakle vam pišem pisma Nikoline Bodanović te Remiza Arona Kovačića. Drugu nagradu je dobio također film nastao na Školi –  Kako je Tanja ostala sama Mie Sidorov.