sdf-hamb-b

Retrospektiva Škole dokumentarnog filma na ZagrebDoxu

24. 2. 2018. DOKUKINO KIC

ZagrebDox ove godine svoja vrata otvara četrnaesti put zaredom, a održat će se od 25. veljače do 4. ožujka u Zagrebu. Posebni programi uključuju retrospektivu Škole dokumentarnog filma, odnosno presjek radova Restartova uspješnog edukativnog projekta u proteklih nekoliko godina.

utorak i srijedu, 27. i 28. veljače s početkom u 18 sati u Kaptol Centru, prikazat će se presjek kratkih dokumentarnih filmova nastalih tijekom osam godina postojanja Škole. Osim projekcija, u četvrtak 1. ožujka s početkom u 18:30 sati održat će se panel i predstavljanje Škole dokumentarnog filma u Festivalskom centru u Centru Kaptol.

zagrebdox

UTORAK, 27.02. / 18:00 – 20:00 Dvorana 4
‘Svaki dan je Božić’ A.Z. Stolica
‘Snajka traži sreću’ Tea Vidović
‘Mama, zašto plačeš…’ Vladimira Spindler
‘Ispred zastava’, Sanja Bistričić
‘Važno ti je u toj ljubavi’, Marta Klepo
‘All Good Things’, Jasmina Beširević

SRIJEDA, 28.02. / 18:00 – 20:00 Dvorana 4
‘Lovačka sreća’, Maja Alibegović
‘Posledice rada’, Inesa Antić
‘Vertikale’, Lorna Kunčić
‘Karoca’, Ivan Šušnjar
‘Show’, Sonja Lazić
‘Neko lijepo mjesto’, Katarina Zlatec
‘Samo tvrdo’, Dražen Puklavec