sdf-hamb-b

Restart i Zagreb Film Festival donose Vam dva masterclassa!

20. 10. 2014. DOKUKINO KIC
Za vrijeme trajanja ovogodišnjeg 12. Zagreb Film Festivala, Restart u suradnji s festivalom organizira dva masterclass predavanja – u Dokukinu KIC (Preradovićeva 5) ugostiti ćemo Césara Charlonea i Jørgena Letha.cesarcharlone_800
U srijedu 22. listopada u 18 sati u Dokukinu KIC donosimo vam masterclass Césara Charlonea, urugvajsko-brazilskog direktora fotografije i kandidata za Oscara (Božji grad, Brižni vrtlar, Sljepoća, Nasukani, WC za papu), koji će govoriti o svojem iskustvu u stvaranju zapanjujućih pokretnih slika za Fernanda Meirellesa, Spikea Leea, Tonyja Scotta, svog djeda, svog oca i… za sebe samog.
Više o masterclassu Césara Charlonea pročitajte ovdje.
leth
Odmah idući dan, četvrtak 23. listopada u 18 sati u Dokukinu KIC, očekuje vas masterclass legendarnog danskog redatelja, pjesnika i sportskog komentatora Jørgena Letha koji će govoriti o poeziji sporta, sportu režiranja i režiranju poezije.
Više o masterclassu Jørgena Letha pročitajte ovdje.
Ulaz na masterclassa predavanja je slobodan!